Sosyal Sorumluluğum: Türkiye’nin Sosyal Sorumluluk Platformu

Sosyal medya ortamlarından tanıdığım ve son derece saygı ve sevgi duyduğum insanların teklifi sonucu ben de kendimi böyle bir ekibin içerisinde buldum. Bir süredir bu oluşumun içinde bulunmanın heyecanını yaşıyorum. Hepsi de pırıl pırıl gençler. Bu oluşumun amacı ise sosyal sorumluluk projelerini bir sitede toplamanın yanı sıra, ileriki zamanlarda belki de bir ya da daha çok sorumluluk projelerine imza atmak.

Bana da değer verip böyle bir ekibin içerisinde bulunmamı sağladıkları için tekrar teşekkür ediyorum, umarım herşey çok güzel olur.

Fazla söze hacet yok, sitemizde bulunan “Hakkında” bölümünü buraya aktarmak daha uygun olur…

Sosyalsorumlulugum.com

‘’Gök Kuşağında Bir Renk…’’

Sosyalsorumlulugum.com Şeyma Karadağ ve Burak Abidin Aksoy  tarafından 2011 yılında sosyal sorumluluk alanında çalışmalar yapan dernek ve  vakıfların etkinlik, haber ve organizasyonlarını destekleyerek tanıtmak, aynı zamanda toplumsal sosyal sorumluluk bilincinin oluşmasına açıklayıcı makaleler  ve uzman görüşleriyle katkıda bulunarak geliştirmek amacı ile kuruldu. Projemizde sosyal sorumluluk alanında haberci ve tanıtıcı yönümüzün yanı sıra kültürel, bilimsel ve eğitim alanlarında sosyal sorumluluk ışığının daha da toplumu aydınlatması için yazı dizileri ve röportajlar hazırlanmakdır.

Varoluş Nedenimiz

’’ Daha sorumlu bir toplum için yürekten  destek…’’

Ülkemizde artan nüfusa karşılık gerileyen yaşam  kalitesini iyileştirmek ve toplumumuzda birlikte daha sürdürülebilir bir  kaliteli yaşam için ekonomi,  çevresel, kültürel ve toplumsal değerlerimiz adına yapılan, hayata geçirilen  projelere ve etkinliklere destek vermek sosyal sorumluluğum  başlığı altında bir arada olmamızın nedenidir.

Değerlerimiz

Çevresel, toplumsal ve diğer tüm sosyal  sorunların çözümüne yönelik en başta, Gönüllülük  Esası.

Paylaştığımız, tanıttığımız, her proje,  etkinlik, kültürel konu, eğitim ve çevresel sorunlara dayalı sosyal hayatta  sağlayacağımız, Farkındalık ve Bilinç Oluşturmaya  Odaklılık.

Toplumsal yapının korunması, düşünce ve kültürel  mirasımızın öneminin belirtilmesi ve bunun üzerine yapılan çalışmaların  desteklenmesi için Eğitime ve Geleneksel Değerlere Sahip  Olmak.

Tüm bunların gelişerek devam etmesi ve amacına  ulaşması için Sürdürülebilirlik.

About zehrasunay

1979 doğumlu, evli ve iki kız çocuğu annesi, Niğde-Bor'da yaşayan bir bilgisayar öğretmeni. https://zehrasunay.wordpress.com
Bu yazı Etkinlik, Havadan Sudan, İzdüşüm içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

2 Responses to Sosyal Sorumluluğum: Türkiye’nin Sosyal Sorumluluk Platformu

  1. seymaslife dedi ki:

    Asıl bizler teşekkür ederiz projemizde yer aldığın için fatma ablacım, senin ışığın, yazıların, projeyi sahiplenişin bambaşka yön getirdi bize. İnşallah hep birlikte daha güzel projeler çıkaracağız, iyi ki bizimlesin 🙂

Siz de bir şeyler yazmaz mısınız?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s